Дубінський Володимир Анатолійович

Дубінський В.А.

декан історичного факультету
кандидат історичних наук, доцент

Народився 25 вересня 1969 р. в с. Ляличі Михайлівського району Приморського краю (Росія).
У 1992 р. закінчив історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. Одружений. Виховує двох дітей.
З вересня 2002 р. виконував обов’язки заступника декана з виховної роботи, а з вересня 2006 р. – заступник декана з навчально-методичної роботи. З квітня 2013 року – декан історичного факультету. У грудні 2009 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: „Аграрне питання в громадсько-політичній думці Наддніпрянщини (1890-1917 рр.)” у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Має більше 80 наукових  і навчально-методичних публікацій. Наукові інтереси пов’язані з політичною історією Наддніпрянської України кінця ХІХ – початку ХХ ст. Був учасником ІV Міжнародних і Х Всеукраїнських наукових конференцій.
Підготував і видав монографію (у співавторстві) і навчально-методичні посібники: з питань проходження педагогічної практики студентами історичного факультету (у співавторстві) для студентів денної та заочної форми навчання, “Методики викладання історії в школі”, “Новітньої історії країн Азії та Африки” (у співавторстві), “Нової історії країн Азії та Африки” (у співавторстві) для студентів денної та заочної форм навчання.
Відмінник освіти. Нагороджений почесними грамотами Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Хмельницької обласної, Кам’янець-Подільської міської рад, ректора університету та грамотою Верховної Ради України.