Початок виробничої педагогічної практики в закладах освіти

21 жовтня 2024 р. у здобувачів вищої освіти II курсу денної форми здобуття вищої освіти ОС Магістр спеціальності 014 Середня освіта (Історія) за ОП Середня освіта (Історія) розпочалася виробнича педагогічна практика в закладах освіти. Було проведено інструктивну нараду з питань проходження практики, в якій взяли участь факультетський керівник практики О. Юга, провідний фахівець навчального відділу Т. Романюк, керівник з фаху від кафедри всесвітньої історії В. Степанков, керівник практики з педагогіки О. Горбатюк і  керівник практики з психології О. Савіцька. Здобувачі вищої освіти отримали детальну інформацію про завдання з фаху, педагогіки й психології. Також було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.