Круглий стіл у Музеї Мучеників ХХ ст.

23 серпня 2024 року у Музеї Мучеників ХХ століття відбувся круглий стіл «Українська держава перед викликами та перспективами (пост)воєнного часу», основна мета якого передбачала обговорення викликів, що постали перед українським суспільством у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

До участі у круглому столі долучилися представники міської влади, громадських організацій, військові, ветерани, представники поліції, освітянської сфери та духовенства, які об’єдналися для спільної розробки стратегії, що сприятиме відновленню України та зціленню її громадян. До обговорення проблем породжених війною долучився доцент кафедри політології та філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вадим Маркітантов.

Захід покликаний стати першим кроком у перетворенні Кам’янця-Подільського на місто, що допомагатиме фізичній та психологічній реабілітації українців