Вчена рада історичного факультету

10 лютого об 11.00 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради (ауд. 23) було проведено засідання вченої ради. На порядку денному:

1. Про результати зимової екзаменаційної сесії (доп. Т. Сулятицька, Л. Макарова).
  2. Про трудову дисципліну студентів історичного факультету спеціальностей “Історія” і “Політологія” (доп. Т. Білецька).
  3. Про затвердження плану роботи історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2014-2015 н.р. (доп. В.Дубінський).
  4. Про виховну роботу академ наставників І-ІІ курсу історичного факультету (доп. Т. Білецька).
  5. Різне.

Також було презентовано оновлений сайт історичного факультету та розглянуто питання щодо створення в університеті Фонду допомоги науковцям.