Початок другого семестру на факультеті

Відповідно до плану роботи факультету ІІ навчальний семестр розпочали студенти IV курсу спеціальності “Історія” та V курсу спеціальності “Політологія”.

2 лютого на історичному факультеті були проведені настановчі конференції по проходженню ними виробничих практик – для студентів-істориків педагогічної, студентів-політологів – політологічної.

У їх роботі брали участь керівники практик на факультеті: кандидат соціологічних наук, доцент О.Рибщун і старший викладач кафедри всесвітньої історії В.Верстюк. Перед присутніми також виступили кандидат історичних наук, доцент, декан факультету В.Дубінський, кандидати педагогічних наук, доценти О.Горбатюк і В.Присакар.

У своїх доповідях вони визначили зміст роботи студентів на практиках, окреслили завдання, що стоять перед ними, а також порядок проходження практики на їх базах. Особливо була звернута увага на виконання обов’язків вчителів історії в класах основної школи та спеціалістів у місцевих органах влади.