71-річниця звільнення Кам’янця-Подільського

Виховна робота Новини факультету

26 березня 2015 р. студенти історичного факультету брали участь у заходах, присвячених відзначенню 71-річниці звільнення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.

Зі словами шани та поваги до ветеранів, а також учасників антитерористичної операції на Сході звернулася директор департаменту гуманітарної політики Олена Кузема (випускниця історичного факультету). Вона зауважила, що наш обов’язок – пам’ятати імена тих героїв, які відстоювали та продовжують відстоювати на Сході держави єдність та мир України. Згадали як визволяли Україну сім десятиліть тому, члени Кам’янець-Подільської міської організації ради ветеранів.

Було покладено квіти до пам’ятника воїнам танкової бригади, які звільняли м. Камʼянець-Подільський у березні 1944 року. Після цього учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання й тих, хто не повернувся з війни і тих, хто загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України.