Новий навчальний рік розпочато

1 вересня 2015 року на історичному факультеті розпочато новий навчальний рік. Для студентів І-го курсу спеціальностей “Історія” і “Політологія” традиційно було проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом. У зустрічі брали участь: декан факультету, доцент В.Дубінський, академіки УАІН, професори Л.Баженов і В.Степанков, академік АНВО, професор О.Завальнюк, д.і.н., професор, завідувач кафедри політології і соціології В.Нечитайло, заступник декана історичного факультету, доцент Т.Білецька та голова Ради Студентського самоврядування, студентка IV курсу А.Хаснуліна.

Студенти-першокурсники отримали інформацію про університет і факультет, настанови про особливості навчання на факультеті й перспективи студентського життя.

Вступникам були представлені їх академнаставники: С.Сидорук, А.Теліга та Т.Білецька.