Зустріч з Русланом Кошулинським

7 березня у актовій залі історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулась зустріч із кандидатом від об’єднаної націоналістичної опозиції у президенти Русланом Кошулинським – екс заступником Голови Верховної Ради VII скликання, членом партії ВО “Свобода”. Р.Кошулинський ознайомив присутніх із власним баченням шляхів розвитку держави та подолання кризових явищ у економіці, соціальній і гуманітарній сферах. Аби це відбулося, вкрай необхідним є повернення коштів із офшорних рахунків, а також створення сприятливих економічних умов для розвитку малого та середнього бізнесу.

Серед запитань, які цікавили аудиторію, були: захист історичних пам’яток, освітня політика щодо вивчення у закладах середньої освіти гуманітарних дисциплін, різні аспекти націоналістичного руху та його впливу на виборчу кампанію.