ТЕРИТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ (науково-методичні семінари для вчителів Дунаєвеччини)

Сучасна ситуація суспільного розвитку актуалізувала необхідність усебічної професійної компетентності вчителя, який має володіти комплексом знань, умінь, властивостей і якостей особистості, що забезпечують варіативність, оптимальність та ефективність побудови навчально-виховного процесу.

12 січня 2023 року в межах співпраці КУ Дунаєвецької міської ради “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка на базі Дунаєвецького ліцею №1 працювали предметні локації в межах  «Території зростання».

Дискусійні питання шкільної історичної освіти об’єднали представників фахової спільноти вчителів історії. Учасники семінару мали можливість познайомитися із прогресивними ідеями та напрацюваннями науковців: Валерія Степанкова, завідувача кафедри всесвітньої історії, доктора історичних наук, професора К-ПНУ, з питання «Методологічні аспекти Національної революції середини XVII cт.» та Івана Боровця, кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії К-ПНУ, який провів порівняльний аналіз викладання історії в середній школі Чехії та України.

Об’єднала всіх спільна мета – навчати і навчатись, удосконалюватись, розвивати ключові та фахові компетентності.

Таку плідну співпрацю плануємо розвивати і надалі, системно працюючи над підвищенням рівня фахової майстерності педагогів нашої громади.

КУ Дунаєвецької міської ради
“Центр професійного розвитку педагогічних працівників”