Вийшов друком 37 том «Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки» (категорія Б, фахове видання), який індексується наукометричними базами Index Copernicus, OUCI, Gоogle Scholar. Збірник присвячений 75-річчю від дня народження доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри всесвітньої історії Валерія Степанкова. Авторами вступної статті про ювіляра виступили ректор нашого університету, доктор історичних наук, професор Сергій Копилов і кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець.
Усього в науковому виданні представлено 16 матеріалів науковців із Києва, Вінниці, Ужгорода, Хмельницького, Чернівців, Черкас, Бердянська, Острога, Умані, Кам’янця-Подільського. Серед них – Микола Близняк, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії імені професора М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія»; Ігор Ліхтей, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри античності, середньовіччя та історії України домодерної доби, ДВНЗ «Ужгородський національний університет»; Микола Кабачинський, доктор історичних наук, професор, доцент кафедри психології та морально-психологічного забезпечення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та ін.
Опубліковані статті присвячені проблемам методології історії, історіографії та джерелознавства, історії України та всесвітньої історії.
Електронна версія збірника «Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки» (категорія Б, фахове видання) доступна на сайті: https://sp-history.kpnu.edu.ua/uk/tom-37-2022/

Олександр Комарніцький,
доктор історичних наук, професор,
заступник декана історичного факультету з наукової роботи