Міжнародна наукова конференція істориків-литуаністів

16-18 вересня 2015 року на базі історичного факультету було проведено чергову IV Міжнародну наукову конференцію «Україна і Велике князівство Литовське в XIV – XVIII ст.: політичні, економічні, міжнаціональні та соціокультурні відносини у загальноєвропейському вимірі». Організаторами конференції стали наш університет і Інститут історії України НАН України. Серед учасників були гості з України, Литви, Молдови, Білорусії та Польщі. Вітчизняні вчені представляли як академічні установи – Інститут історії України НАН України (Т.Чухліб, Д.Ващук, Б.Черкас, А.Блануца), Інститут археографії та джерелознавства ім.М.Грушевського (В.Брехуненко) й Інститут українознавства та всесвітньої історії (І.Ворончук, В.Безпалько), так і національні університети з Дніпропетровська (Л.Жеребцова), Острога (П.Кулаковський, В.Атамананко) і Кам’янця-Подільського (В.Степанков, А.Філінюк, В.Газін, О.Юга та С.Калуцький).

Насиченою була й екскурсійна програма. Учасники конференції відвідали Старе місто, а також м.Хотин, с.Жванець і Окопи.