Круглий стіл з питань методики викладання історії

18 листопада 2015 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ректор, професор Віктор Берека) було проведено науково-методичний круглий стіл на тему: “Формування готовності педагога до роботи в умовах модернізації змісту шкільної історичної освіти”. Основними напрямами обговорення на заході були:

• Концептуальні засади модернізації шкільної історичної освіти;
  • Сучасний урок в умовах переходу від знаннєвої освітньої парадигми до компетентністної;
  • Формування готовності педагога до роботи в умовах модернізації змісту шкільної історичної освіти.

Активними учасниками зазаначеного заходу, які виступили з доповідями на актуальні теми методики викладання, стали д.і.н., професор, академік УАІН Валерій Степанков (“Історія України для 7 класу: моє бачення концепції підручника”) і д.і.н., професор Володимир Газін (“Проблеми новітньої історії зарубіжних країн у шкільному курсі історії”).

Присутніми на круглому столі були методисти міських і районних управлінь освіти Хмельницької області та вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін. За результатами роботи було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю між факультетом та обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.