Науково-методичний семінар на факультеті

11 листопада 2015 року на історичному факультеті з ініціативи деканату й при підтримці навчально-методичних центрів міського та районного управлінь освіти (голови – С.Морозюк і Н.Желізник) було проведено науково-методичний семінар «Актуальні питання ІІ Світової війни в шкільному курсі історії України». Перед присутніми вчителями міста та району, аспірантами, магістрантами й студентами виступив д.і.н., професор, завідувач відділом історії України Другої світової війни інституту історії України НАН України Олександр Лисенко (м.Київ). Було розглянуто нові методологічні засади й наукові студії щодо оцінки подій ІІ Світової війни, умов її розв’язання та наслідків, новітніх методів наукового дослідження, що використовуються сьогодні та питання ролі усної при вивченні місцевої історії. Науковець відповів на всі запитання, що були йому поставлені. Перед присутніми також виступили к.і.н., доцент, декан історичного факультету В.Дубінський і завідувач кафедри історії, д.і.н., професор А.Філінюк.

На перспективу було досягнуто домовленість про розширення співпраці між науковцями вишу та вчителями міста й району.