І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт по МАН

21-24 грудня 2015 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт по Малій академії наук у місті Кам’янець-Подільському. Активну участь в його роботі брали викладачі історичного факультету: Володимир Дубінський (голова журі відділення історії), Тетяна Білецька (голова журі відділення філософії і соціології), Іван Боровець (член журі), Павло Кліщинський (член журі). Крім того, окремі викладачі були керівниками наукових досліджень учнів: Світлана Ганаба – по філософії, Василь Кобильник – по історії України. Участь у подібних заходах є важливою, адже це не тільки практичний аспект співпраці університету й середньої школи, але й робота з потенційними студентами факультету.

За результатами роботи досягнута домовленість про видання чергового випуску наукових студій учнів-старшокласників, які брали участь у роботі зазаначених відділень МАН.