Вшанування професора Павла-Роберта Магочія

20 вересня 2016 року в конференц-залі університету відбулося засідання вченої ради, на якому почесним професором університету обрано відомого американського та канадського історика, українця за походженням, професора Торонтського університету (Канада), автора понад 600 праць по історії, політології та соціології Павла-Роберта Магочія.

Перед присутніми викладачами та студентами університету виступили д.і.н., професор, ректор С.А. Копилов і д.і.н., професор, завідувач кафедри історії України А.Г. Філінюк. Після вручення почесної нагороди з промовою звернувся професор П.-Р. Магочій. У ній він торкнувся трьох, на його думку, важливих тем: бюрократичне мислення, новітні інформаційні технології та виклики сучасного мультикультурного світу.

На завершення зустрічі університету було презентовано нові видання почесного професора.