Навчально-методичний тренінг студентів-політологів

9 грудня 2015 року на базі історичного факультету з ініціативи ГО “Українська соціальна академія” (керівник Михайло Мельник) та при підтримці Інститута практичної політології (директор д.і.н., професор Василь Марчук) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника й кафедри політології і соціології К-ПНУ імені Івана Огієнка було проведено навчально-методичний тренінг для студентів-політологів на тему: “Мир – справедливість”.

У його роботі брали участь студенти спеціальності “Політологія” 2-4 курсів, а також викладачі кафедри. Модератором заходу був представник ГО, викладач Українського католицького університету (м, Львів) Олег Лука. По завершенні роботи було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю між інститутами щодо проведення літніх шкіл політологів і стажування студентів.