До Міжнародного дня інвалідів

4 грудня 2015 року представники Ради студентського самоврядування історичного факультету А. Хаснуліна, М. Поліщук та А. Святий разом із заступником декана історичного факультету з виховної й профорієнтаційної роботи доцентом Т. Білецькою відвідали товариство дітей-інвалідів “Наша доля” (голова Зінаїда Гетьман).

Ця зустріч стосувалася Міжнародного дня інваліда й знаменувала собою продовження традиції, що склалася між факультетом і товариством (це вже дев’ята!). Від студентського загалу було передано солодкі подарунки для всіх дітей, а також адресна матеріальна допомога дванадцятирічному хлопцеві на операцію.

За результатами відвідин було досягнуто домовленість про розширення співпраці між історичним факультетом і товариством “Наша доля”.