Круглий стіл з проблем Української революції XVII ст.

19-20 жовтня з ініціативи Голови наглядової ради університету, директора Інституту історії України НАН України, д.і.н., проф. В. Смолія в університеті проводився круглий стіл на тему: “Українське державотворення XVII-XVIII ст.: Правобережний гетьман Петра Дорошенка”. Його учасниками стали провідні науковці України, що працюють у науковій проблемі Української революції XVII століття. Серед них: д.і.н., проф. В. Степанков, А. Філінюк, В. Горобець, В. Брехуненко, Ю. Мицик, к.і.н., доц. В. Газін, В. Станіславський, І. Тарасенко. Позитивним стало те, що активними учасниками наукового зібрання стали молоді дослідники факультету ст. викл. О. Юга, В. Верстюк, випускнмки аспірантури С. Калуцький і студенти ІІІ-го курсу.

За результатами круглого столу буде надрукований збірник наукових праць.