Зустріч з Віктором Брехуненком

18 жовтня на історичному факультеті проведено черговий навчально-методичний семінар для викладачів історичних дисциплін середніх спеціальних і середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста Кам’янця-Подільського та району.

Перед присутніми виступив д.і.н., професор, завідувач відділу Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України Віктор Брехуненко. Темою семінару стало питання українсько-російських відносин ХІІ ст. -поч. ХХІ ст. у різних сферах суспільного життя та викладання цієї проблеми в шкільному курсі історії. Також було презентовано науково-популярне видання, автором якого є історик “Братня навала” Війни Росії та України в ХІІ – поч. ХХІ ст.” та цілий ряд брошур з історії козацтва та питань ІІ Світової війни.