Круглий стіл у центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи

18 травня 2016 року за ініціативи деканату історичного факультету (декан В. Дубінський), міської організації НСКУ (голова О. Комарніцький) та міської організації товариства «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка (голова С. Полятинчук) на базі центральної міської бібліотеки імені К. Солухи було проведено круглий стіл, присвячений 110-річчю від заснування Подільської «Просвіти» та 155-річчю від дня народження Кості Солухи (один із засновників Подільської «Просвіти»).

Учасниками заходу стали викладачі та студенти факультету, співробітники бібліотечної мережі м. Кам’янця-Подільського, представники громадськості міста, місцевих ЗМІ.

Перед присутніми виступили: декан історичного факультету, доцент В. Дубінський, доцент О. Комарніцький, д.і.н., професори Л. Баженов та О. Завальнюк, доценти А. Трембіцький і В. Нестеренко, журналіст і краєзнавець О. Будзей та інші.

У роботі круглого столу брав участь також В. Міхалевський (голова обласного осередку тов-ва «Просвіта»).

За результатами наукового форуму буде підготовлений збірник повідомлень і доповідей, який передадуть у бібліотеки міста.