Науково-методичний семінар для вчителів з проблем ІІ Світової війни

12 грудня 2016 року з ініціативи голови науково-методичної ради історичного факультету професора В. Степанкова було проведено черговий науково-методичний семінар для вчителів історії м. Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району. Його тема була такою: “Актуальні питання Другої Світової війни у шкільному курсі історії: інформаційний компонент”. Перед присутніми педагогами виступили:

1. к.і.н., доцент В. Дубінський “Інформаційний компонент як складова змісту шкільної історичної освіти”.
  2. д.і.н., професор, завідувач відділом історії України Другої Світової війни Інституту історії України НАН України О. Лисенко “Проблеми ІІ Світової війни в шкільному курсі вітчизняної історії”.
  3. д.і.н., професор кафедри всесвітньої історії В. Газін “Міфи Другої Світової війни”.

Найбільш дискусійними стали питання колабораціонізму, націоналістичного Руху опору, історичної пам’яті та ролі Об’єднаних націй у перемозі над країнами гітлеровської коаліції.