Перший етап захисту учнівських наукових робіт по Малій академії наук

13-15 грудня 2016 р. управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та відділенням МАН в місті Кам’янці-Подільському було проведено І етап конкурсу-захисту учнівських наукових досліджень. Він передбачав попереднє ознайомлення зі змістом робіт, виконання учнями тестових контрольних завдань і презентацію-захист учнями дослідниками своїх робіт. Членами журі були викладачі історичного факультету, що працювали в секціях історії України, всесвітньої історії, історичного краєзнавства, етнології, соціології, філософії та правознавства. Серед них: к.і.н., доцент В. Дубінський, С. Сидорук, ст. викл. О. Юга, к.с.н., доцент Т. Білецька, к.ф.н., доцент А. Найчук і к.і.н., доцент В. Адамовський. Також викладачі факультету стали керівниками наукових робіт учнів міста (к.п.н., доцент В. Кобильник і к.і.н., доцент С. Сидорук). Робота журі відбулася злагоджена і у всіх номінаціях були визначені переможці і призери І етапу конкурсу-захисту.

21 грудня 2016 р. подібний захід відбудеться в Довжоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, де свої наукові роботи представлятимуть учні Кам’янець-Подільського району. Членами журі тут будуть: к.і.н., доценти І. Боровець і В. Стецюк.