Студенти-історики на Всеукраїнських студентських олімпіадах з іноземних мов

10-12 квітня 2019 року на базі гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова», організатором якого виступила кафедра іноземної філології та перекладу. До столиці прибули представники університетів України, які приїхали з різних куточків нашої країни – Харкова, Ужгорода, Львова, Миколаєва, Тернополя, Вінниці, Одеси, Кам’янця-Подільського та інших міст.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка гідно представляли студенти 1 та 2 курсу історичного факультету Майданюк Сергій Сергійович та Крищук Оксана Володимирівна (викладач – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов Городиська О. М.). Після святкового відкриття на учасників олімпіади чекала насичена програма – перший тур змагань, який передбачав виконання письмових завдань; екскурсія до музею НУБіП; прогулянка університетським кампусом і, звісно, очікування перших результатів. За результатами письмового туру Майданюк Сергій (IstP1-B18) посів 15 місце, а Крищук Оксана (P1-B17) – 25.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова» проходив  27 березня, 15-16 травня 2019 року м. Львові на базі Національного університету «Львівська політехніка». У першому турі (он-лайн тестування)брав участь студент 1 курсу історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Хоміч Богдан Олександрович (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов  Трофименко А. О.).

Від адміністрації університету студенти були нагороджені почесними грамотами за активну наукову роботу, зокрема за участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Вітаємо студентів з гідним представленням університету, факультету та кафедри іноземних мов й бажаємо наснаги, успіхів та подальших досягнень у вивченні іноземних мов!!!