ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА – ВИЗНАЧНОМУ ВЧЕНОМУ

20 листопада було підведено підсумки Міжнародного проекту «Наукова еліта України», який об’єднав наукову еліту, сприяв розширенню наукових контактів та інформував спільноту про розвиток науки в Україні. Цей проект було здійснено за підтримки та участі представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України, народних депутатів України та інших державних структур та громадських об’єднань. Приємно, що серед переможців проекту виявився доктор історичних наук, професор кафедри історії України, академік О. М. Завальнюк, якому було вручено орден «Науковець року», а також Почесну грамоту за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України за підписом голови Української федерації вчених України, академіка НАН України В. П. Семиноженка. Крім того, про О. М. Завальнюка вмістили статтю у книзі «Наукова еліта України».

Заступник декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу, доктор історичних наук, професор кафедри історії України О. Б. Комарніцький