Науковий круглий стіл, присвячений 75-річчю від дня народження професора Лева Баженова

05 лютого 2021 року відбувся науковий круглий стіл  Розвиток національного краєзнавства та історико-регіональних досліджень на Поділлі і Південно-Східній Волині: досвід, проблеми, перспективи (до 75-річчя від дня народження професора Лева Васильовича Баженова». На відкритті заходу з вітальним словом виступив ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, професор Сергій Копилов. До вітань ювіляру долучилися учасники та гості з України. Із доповідями, присвяченими діяльності відомого науковця, історика, краєзнавця  Лева Баженова, виступили: член-кореспондент НАН України, заступник директора Інституту історії України, голова Національної спілки краєзнавців Олександр Реєнт,  академік НАН ВО України, доктор історичних наук, почесний краєзнавець України, Олександр Завальнюк, академік НАН ВО України, доктор історичних наук, професор, почесний краєзнавець України, Анатолій Філінюк та інші учасники заходу.

Науковий круглий стіл працював за чотирма секціями: «Здобутки та сучасний інноваційний розвиток національного краєзнавства України на регіональному рівні»; «Регіональні аспекти джерелознавства, історіографії та історії Поділля»; «Подвижники краєзнавства   регіональних досліджень».

За підсумками роботи заходу відбулася презентація збірника наукових матеріалів та обговорено результати засідання наукового круглого столу.