Науково-педагогічні працівники К-ПНУ-спікери зустрічей для фахових спільнот

28 серпня на базі Дунаєвецького ліцею №3 відбувся Великий серпневий вчительський збір.

Учасники зустрічі за «Кавою з лідерами думок» обмінювались ідеями щодо професійного розвитку та підтримки педагогічних працівників, підготовки електронних посібників та інноваційних форм роботи, які є актуальними.

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники історичного факультету, які провели сертифіковані зустрічі для фахової спільноти – учителів історії.

Спікерами семінару на тему «Актуальні проблеми навчання історії в закладі загальної середньої освіти: зміст, підходи та перспективи» були:

• кандидат історичних наук, перший проректор університету Володимир Дубінський;
  • завідувач кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук, професор  Валерій Степанков;
  • кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець.

Години інформаційно насиченого фахового спілкування з актуальних питань щодо викликів у сфері освіти і науки, законодавчих змін для розвитку системи освіти, стратегічних планів та можливостей співпраці, цікаві форми роботи на предметній локації – все це сприяло підтримці професійної діяльності педагогів, підвищенню їх кваліфікації.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!