Науково-методичний семінар для вчителів історії у межах співпраці К-ПНУ із Центром професійного розвитку педагогічних працівників

5 вересня на базі К-ПНУ проведено науково-методологічний сертифікований семінарі для вчителів історії. Його учасники розглянули актуальні проблеми та перспективи навчання історії в закладі загальної середньої освіти, зокрема зміст і підходи щодо викладання предмета. Спікерами були:

• кандидат історичних наук, перший проректор університету Володимир Дубінський;
  • завідувач кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук, професор Валерій Степанков;
  • кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець.

Консультант ЦПРПП Олександр Чорненький акцентував увагу присутніх на особливостях викладання суспільних дисциплін у 2023-2024 навчальному році.

Сподіваємось на подальшу співпрацю! Продовжуємо працювати задля покращення якості освіти в Україні!