Популяризація К-ПНУ серед учнів Кам’янця-Подільського

Науково-педагогічні працівники продовжують інформувати старшокласників м. Кам’янець-Подільський. Під час профорієнтаційних зустрічей учні не лише дізнаються про університет, а в режимі реального часу можуть отримати відповіді на  актуальні питання.

19 вересня зі старшокласниками Кам’янець-Подільських ліцеїв №7 та №17 зустрілися декан факультету іноземної філології, кандиат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови Алла Хоптярдекан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Глушковецький та кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології Валерій Щегельський.

Школярам розповіли про видатну історію та особливості К-ПНУ, перелік спеціальностей підготовки фахівців і перспективи працевлаштування.

Сподіваємось на плідні результати цих зустрічей!