Освітню програму Політологія зі спеціальності 052 Політологія другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

26 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньої програми Політологія зі спеціальності 052 Політологія другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив історичного факультету і гаранта освітньої програми – кандидата політичних наук, доцента, доцента кафедри політології та філософії Вадима Маркітантова з успішним проходженням акредитації!