Про особливості вступу до Університету Огієнка розповіли випускникам Дунаєвеччини

Вибір професії – один із найважливіших кроків у житті кожної людини.

15 вересня науково-педагогічні працівники Університету Огієнка зустрілися з одинадцятикласниками Дунаєвецьких ліцеїв №1, №2, №3 та №4 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області.

Зі вступним словом до школярів звернувся керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, кандидат історичних наук, доцент Володимир Адамовський, який ознайомив старшокласників з історією становлення та функціонування університету, інформацією щодо напрямів підготовки і спеціальностей, правилами вступу до ЗВО.

Декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Глушковецький зазначив, що навчання в університеті забезпечує потужний професорсько-викладацький склад, який, спираючись на понад столітню історію закладу вищої освіти, вибудував конкурентоспроможний сучасний освітній простір.

Сподіваємось побачити дунаєвецьких школярів у ролі студентів К-ПНУ у 2024 навчальному році!