Результати Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів

15-16 лютого Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

У відділенні історії працювало п’ять секцій, де традиційно переможні результати за підсумками конкурсу, показали вихованці науково-педагогічних працівників та випускників різних поколінь історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Секція «Історичне краєзнавство»

Здобувач освіти 10 класу Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Петрунін Антон під керівництвом випускниці історичного факультету, сьогодні успішної вчительки історії Панченко Наталії Олександрівни виборов І місце і представлятиме область на заключному – третьому етапі конкурсу у м. Києві.

Здобувач освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Каспров Даниїл під керівництвом аспіранта кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Ковальчука Антона Петровича  та учениця 10 класу Пасічнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Старосинявської ТГ Козак Вікторія (керівник, випускник історичного факультету Русий Ігор Петрович) здобули ІІ місце.

В секції «Археологія» здобула І місце і представлятиме область на ІІІ етапі конкурсу учениця 11 класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 16 та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Бурлак Ірина, що є виконала свій науковий проєкт під керівництвом випускника історичного факультету, старшого наукового співробітника відділу історії України середніх віків і раннього нового часу Інституту історії України НАН України, Ващука Дмитра Петровича.

В секції «Історія України» призове ІІ місце посіли одразу три вихованці випускників та науково-педагогічних працівників історичного факультету.

Під керівництвом доцента кафедри історії України Сидорука Сергія Антоновича успішно виконав та захистив свій науковий проєкт Рудик Андрій – здобувач освіти 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ.

Учень 11 класу Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Солобковецької сільської територіальної громади Вавшко Оксана своє дослідження виконала під керівництвом випускниці історичного факультету, аспірантки відділу актової археографії інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського Черняк Оксани Анатоліївни.

Також призове друге місце в цій секції посіла здобувачка освіти 11 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, вихованка випускника історичного факультету Гринька Андрія Івановича.

В секції «Всесвітня історія» переможцем став вихованець Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Олендра Богдан, який виконував роботу під керівництвом доцента кафедри всесвітньої історії Боровця Івана Івановича.

Друге місце в секції посів здобувач освіти 10 класу Хмельницької гімназії № 1 ім. В. Красицького Пірог Ярослав під керівництвом вчителя-методиста, відмінника освіти України Оксани Григорівни Антонової, що також є випускницею історичного факультету.

Також друге місце в секції «Етнологія» посіла вихованка випускника історичного факультету вчителя-методиста Атаманчука Сергія Івановича – Мельник Катерина, що є здобувачкою освіти 10 класу Кам`янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ.

Цьогорічні результати конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України вкотре підтверджують високу кваліфікацію фахівців-істориків – випускників історичного факультету котрі щороку готують переможців та призерів районних, міських та обласних етапів конкурсу у відділенні «історія».

Вітаємо переможців!!!