Інструктивна нарада з питань практики для 1 курсу заочної форми навчання ОС Магістр

5 лютого 2024 р. розпочалася виробнича педагогічна практика в закладах освіти для здобувачів вищої освіти 1 курсу заочної форми навчання ОС Магістр спеціальності 014 Середня освіта (Історія) за ОП Середня освіта (Історія).

Цього ж дня відбулася інструктивна нарада з питань практики. Здобувачі вищої освіти були ознайомлені з основними завданнями з фаху, педагогіки й психології, алгоритмом й особливостями їх виконання, пройшли інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Також факультетський керівник практики та керівники практики від кафедр повідомили здобувачам вищої освіти вимоги щодо оформлення звітної документації та наголосили на необхідності її своєчасної здачі на перевірку.