Інструктивна нарада з питань проходження навчальної ознайомлювальної педагогічної практики

5 лютого 2024 р. відбулася інструктивна нарада (в дистанційній формі) для здобувачів вищої освіти 3 курсу заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Історія) за ОП Середня освіта (Історія та правознавство) з питань проходження навчальної ознайомлювальної педагогічної практики. Метою практики є ознайомлення здобувачів вищої освіти зі специфікою майбутнього фаху та отримання ними первинних професійних умінь і навичок.

Факультетський керівник практики та керівники практики від кафедр детально ознайомили здобувачів вищої освіти 3 курсу з переліком ключових завдань з фаху, педагогіки й психології, особливу увагу звернули на специфіку й особливості їх виконання, оформлення та своєчасну здачу документації з практики. Також було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.