Початок виробничої педагогічної практики у студентів 4 курсу заочної форми навчання

5 лютого 2024 р. у здобувачів вищої освіти 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Історія) за ОП Середня освіта (Історія та правознавство) розпочалася виробнича педагогічна практика. Її мета – підготовка здобувачів вищої освіти до виконання функцій вчителя історії України й всесвітньої історії та класного керівника у класах основної школи.

З питань проходження виробничої педагогічної практики було проведено інструктивну нараду (в дистанційній формі), в контексті якої здобувачі вищої освіти отримали детальну інформацію від факультетського керівника практики та керівників практики від кафедр про завдання з фаху, педагогіки й психології. Також було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.