Вітаємо Юрія Клімчука з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

14 травня 2021 року в конференцзалі на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 71.053.002 Кам′янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації  на тему «Українці в антинацистському Русі Опору Франції та Італії в роки Другої світової війни» Юрія Клімчука, випускника нашої аспірантури, на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія. Науковий керівник – академік НАНВО України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор історичних наук, професор, Анатолій Філінюк. Голова ради – академік НАНВО України, академік Академії педагогічних і соціальних наук, академік Міжнародної кадрової академії, заслужений працівник освіти України, доктор історичних наук, професор Олександр Завальнюк. Рецензентами роботи виступили – академік НАНВО України, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Олександр Комарніцький, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець.

Офіційні опоненти:

Олександр Лисенко, доктор історичних наук, професор, завідувач відділу історії України періоду Другої світової війни Інституту історії України НАН України

Валерій Грицюк, кандидат історичних наук, доцент, провідний науковий співробітник науково-дослідного центру воєнної історії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Із вітальним словом до присутніх звернувся в.о. ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Володимир Дубінський, який привітав учасників засідання із прийдешнім Днем науки, побажав усім міцного здоров’я, плідної та творчої роботи, гарної дискусії, успіхів та наукових звершень. Володимир Анатолійович звернув увагу на те, що це був перший захист дисертанта-історика у разовій спецраді.

Підсумком обговорень та дискусій щодо представленого дослідження стало таємне голосування членів спеціалізованої вченої ради. За результатом одноголосного голосування ухвалили  присвоїти Юрію Клімчуку ступінь доктора філософії.

Вітаємо здобувача та наукового керівника з успішним захистом дисертації. Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!