Круглий стіл з проблем Другої світової війни

23 березня 2015 року з ініціативи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника при сприянні історичного факультету було проведено круглий стіл “Кам’янеччина в роки Другої світової війни: історія та наслідки”, присвячений 71-й річниці звільнення м. Кам’янця-Подільського від нацистських загарбників.

В роботі наукового зібрання брали участь науковці факультету, співробітники музею-заповідника та представники міської “Просвіти”. Перед присутніми виступили д.і.н., професор О.Завальнюк, к.і.н., доцент С.Олійник і О.Комарницький. Серед присутніх студенти історичного факультету, слухачі Університету ІІІ віку, представники громадськості міста та ЗМІ.

Під час роботи відбулося публічне обговорення та обмін думками сучасного стану вивчення різних аспектів історії Кам’янеччини в період Другої світової війни, а також було висловлено різні міркування щодо подальших перспектив студіювання цієї теми в контексті історії Поділля та України.