Презентація книги Віталія Нечитайла

26 березня в актовому залі історичного факультету відбулася презентація книги Віталія Нечитайла (доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри політології і соціології, члена Національної спілки письменників України) “Облога”.Перед присутніми виступили професор В.Газін, доценти Т.Білецька, О.Рарицький, В.Прокопьєв, які висловили власні міркування й думки щодо змісту презентованого твору. Активну участь в обговоренні взяли й студенти історичного факультету ІІІ курсу спеціальності “Історія”, котрі також мали можливість ознайомитися з повістю на історичну тематику.

Віталій Нечитайло розповів про ідею написання твору та сам процес його підготовки – про труднощі, з якими він зіткнувся й допомогу, що отримував від своїх колег і рідних.

Працівниками абонементу історичного факультету була підготовлена виставка літературних і наукових праць В.Нечитайла.