Перший міжнародний культурний форум «Кам’яний острів»

25-27 вересня на базі історичного факультету проводився Міжнародний культурний форум «Кам’яний острів», що організований за ініціативою ГО «Творче об’єднання письменників і художників» (голова Тетяна Сметанюк) при підтримці Кам’янець-Подільської міської ради, К-ПНУ імені Івана Огієнка, НІАЗ «Кам’янець» і центральної міської бібліотеки. Генеральними спонсорами заходу стали МО партії «Рідне місто» та «Народний фронт».

Для викладачів і студентів історичного факультету найбільш цікавими стали зустрічі з провідними архівістами Державного архіву Одеської області А.Хромовим, Вінницької області С.Фазульяновим і О.Лушиним, директором центру вивчення генеалогії «Пращур» (м.Вінниця) В.Долецьким.

Значний інтерес викликали й виступи магістра історії О.Бучковського «Сакральна архітектура Кам’янця в ретроспективі» та літературознавця ІЛ ВР НАНУ (м.Київ) Б.Цимбала й аспірантки О.Комарової «Видавничі секрети Василя Доманицького».

Заходами, що проводилися під час форуму також стали презентація туристичних проектів і фотоквест.