Розширене засідання вченої ради факультету

5 січня 2016 року в актовому залі історичного факультету було проведене урочисте розширене засідання вченої ради факультету. На порядку денному:

1. Л.В. Баженов – Людина, Освітянин і Науковець (до 70-річчя від дня народження) (Доп. професор А.Г. Філінюк)
  2. Презентація біобібліографічного покажчика “Професор І.В. Рибак” (до 65-річчя від дня народження та 40-річчя науково-педагогічної діяльності) (Доп. професор О.М. Завальнюк)

Перед присутніми викладачами та студентами історичного факультету виступили також ректор університету, професор С.А. Копилов, декан факультету, доцент В.А. Дубінський, завідувач кафедри всесвітньої історії, професор В.С. Степанков, завідувач кафедри політології і соціології, доцент С.Г. Вонсович, завідувач кафедри філософських дисциплін, доцент А.В. Найчук, голова міського осередку НСКУ, доцент О.Б. Комарніцький і голова ради Студентського самоврядування, студентка IV курсу А. Хаснуліна.

Заступник міського голови з гуманітарних питань В.А. Савчук нагородив професора Л.В. Баженова Почесною відзнакою міського голови “За заслуги перед громадою”, а професора І.В. Рибака Почесною грамотою.

Проведений захід став продовженням гарної традиції, що склалася на факультеті при вшануванні ювілярів з числа науково-педагогічних працівників і співробітників.