Всеукраїнська науково-практична конференція з нагоди 80-річчя Анатолія Копилова

12 вересня 2016 року в конференц-залі університету з ініціативи кафедри всесвітньої історії була проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Особистість у вимірі епохи (до 80-річчя від дня народження професора Анатолія Копилова)”. У її роботі брали участь науковці, викладачі та студенти історичного факультету нашого вишу, а також з Інституту історії України НАН України.

Перед присутніми виступили з доповідями та спогадами декан  факультету, доцент В. Дубінський, доктори наук, професори В. Степанков, О. Лисенко (м. Київ), О. Завальнюк, А. Філінюк, С. Миронова та інші. В обговоренні взяли участь доктори наук, професори І. Конет і В. Газін. Була презентована також виставка наукових і навчально-методичних праць професора А. Копилова. За результатами роботи конференції буде підготовлена збірка наукових праць.