Тиждень історичного факультету стартував!

15 квітня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочався тиждень, повністю присвячений історії. Студенти історичного факультету розвіяли міф про «важкий» понеділок і в стінах вишу провели день української культури, незамінним атрибутом якого був народний одяг. Скрізь красувалися різнобарвні вишиванки та етностильові сукні, в які були одягнені як студенти, так і викладачі. Це тішило око й піднімало всім настрій. У перервах між парами звучала музика, яка створювала атмосферу невимушеності та легкості. У фойє була встановлена фотозона, яка просто нереально крута і стовідсотково історична! До речі, функціонуватиме вона там до кінця тижня, отже, можна завітати туди за тематичними фотографіями, а також за позитивними емоціями від щоденних дійств.

Цього ж дня було проведено благодійний ярмарок, мета якого – допомогти фінансово студентці четвертого курсу факультету КСПП, в котрої діагностували лімфому ІІІ стадії. Знаєте, мабуть, усім було надзвичайно приємно відзначати той факт, що серед нас так багато небайдужих людей, адже солодощі та напої буквально «зміталися» зі столів. Студенти, викладачі та гості факультету поверталися знову і знову до частування. Як бачите, ми сьогодні одночасно відвели душу різними смаколиками і зробили добру справу. Сподіваємося, що творити добро й проявляти милосердя стане гарною звичкою для нас і буде легкою ходою йти від серця до серця не тільки сьогодні, але й повсякчас.