НАГОРОДИ ЗНАНИМ НАУКОВЦЯМ

30 листопада патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагородив орденами Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ і ІІІ ступенів відповідно докторів історичних наук, професорів кафедри історії України, академіків О. М. Завальнюка та А. Г. Філінюка.

17 листопада рішенням Президії Національної академії наук вищої освіти України нагороджено медаллю імені Івана Івановича Огієнка доктора історичних наук, професора кафедри історії України, заступника декана О. Б. Комарніцького. Крім того, Олександра Борисовича на пропозицію Президента НАНВО України, доктора медичних наук, професора Табачнікова С. А. було обрано на посаду вченого секретаря відділу історії НАНВО України.