До уваги колег! Тренінг “Глобальні проблеми – локальні рішення”

З ініціативи Молодіжної Ради при Хмельницькій ОДА спільно з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка впродовж 13-15 липня 2021 року буде проведено тренінг “Глобальні проблеми – локальні рішення”.

Захід відбуватиметься у межах реалізації програми “Активні Громадяни” та за підтримки Британської Ради в Україні.

Якщо тебе цікавить, що таке “культурні ідентичності”, як вони впливають на громаду, або ж ти хочеш отримаєш знання у сфері соціальної дії – неодмінно реєструйся до участі у тренінгу за посиланням: https://bit.ly/3q4W2rv

Після завершення тренінгової програми ти отримаєш сертифікат від Британської Ради в Україні і головне – долучишся до спільноти “Активних Громадян” та матимеш змогу творити позитивні зміни вже сьогодні.

Кожен учасник по завершенню тренінгу зможе подати власний проєкт соціальної дії та отримати фінансування на його реалізацію.

Неймовірна програма, динамічні фасилітатори та цікаві активності, все це чекає на тебе.

Реєструйтеся! Дедлайн реєстрації – 08 липня 2021 року.