Екскурсія для ліцеїстів Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

18 жовтня 2023 р. на історичний факультет завітали ліцеїсти Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з вчителем історії Гринюк Лесею Олександрівною та вихователем Герасимчуком Олександром Анатолійовичем. Екскурсія почалася з відділу рідкісних видань та зустріччю з науково-педагогічними працівниками факультету. Далі ліцеїсти відвідали навчальну лабораторію “Дидактики історії” та побачили об’ємні дидактичні посібники, а навчальні історичні комікси, розроблені студентами-істориками, викликали неабиякий інтерес. Позитивні враження залишились після відвідування археологічної лабораторії, де перед ліцеїстами відкрились двері до захопливого світу археології.