Вийшов друком 15 випуск збірника наукових праць «Проблеми дидактики історії»

Вийшов друком 15 випуск збірника наукових праць «Проблеми дидактики історії» (науковий редактор – Сергій Копилов, доктор історичних наук, професор).

У виданні матеріали своїх наукових досліджень, навчально-методичних розробок опублікували понад тридцять істориків, педагогів, філологів із Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Яремче, Рівного, Хмельницького, Дунаївців, Кам`янця-Подільського. Із них: 6 докторів наук, професорів, 12 кандидатів наук, доцентів. Також у виданні представлені праці вчителів історії та громадянської освіти, здобувачів вищої освіти.

Збірник присвячений розгляду проблем теорії та методології дидактики історії, викладання курсів вітчизняної і всесвітньої історії в закладах вищої освіти, а також окремим аспектам методики навчання історії в закладах загальної середньої освіти, подані розробки уроків з історії України та всесвітньої історії. Видання розраховане на науковців, викладачів, учителів суспільних дисциплін і здобувачів вищої освіти.

Розпочато роботу над черговим 16 випуском збірника.

Ірина Пігович,
завідувач навчальної лабораторії «Дидактика історії»,