Акредитація спеціальності 032 Історія та археологія за другим рівнем вищої освіти

Наказом Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти (від 23.09.2024 р., № 750-Е) призначено експертну групу для проведення акредитаційної експертизи у дистанційній формі за спеціальністю “032 Історія та археологія” освітньої програми “Історія” за другим рівнем вищої освіти. До складу експертної групи ввійшли:

• СИНЯВСЬКА Олена Олександрівна, кандидат історичних наук (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова) – керівник експертної групи;
  • ВОЙТОВИЧ Надія Миколаївна, кандидат історичних наук (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького);
  • ХИЛЕВИЧ Марія Анатоліївна (Житомирський державний університет імені Івана Франка, здобувач освіти).

Експертна група працюватиме з 07 по 09 жовтня 2024 р.