Історичний факультет вітає своїх першокурсників!

2 вересня 2019 року на історичному факультеті радо зустрічали першокурсників. Із вітальним словом до студентів звернувся декан факультету, канд.істор.наук, доцент Глушковецький Анатолій Леонідович.

Привітали першокурсників також: завідувач кафедри всесвітньої історії, д. істор. наук, професор Степанков Валерій Степанович, завідувач кафедри історії України, д. істор. наук, професор Філінюк Анатолій Григорович, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін д. істор. наук, доцент Федьков Олександр Миколайович, завідувач кафедри політології та соціології, д. політ. наук, доцент Вонсович Сергій Геннадійович, заступник декана із навчальної роботи, канд. філос. наук, доцент Сулятицька Тетяна Василівна, заступник декана із виховної та профорієнтаційної роботи, канд. філос. наук, доцент Плахтій Маріанна Петрівна, голова ради студентського самоврядування Юлія Штефанко. Відбулося знайомство першокурсників із кураторами.

Святкові заходи до Дня знань продовжились біля каплиці Різдва Христового ПЦУ, де відбувся молебень.

Загальноуніверситетське святкування продовжилося на стадіоні університету, де першокурсників привітав ректор університету, доктор історичних наук, професор Сергій Копилов, котрий підкреслив, що студенти зробили правильний вибір, обравши для навчання один із найстаріших та найпрестижніших вишів України. Ректор побажав першокурсникам успіхів у навчанні, в оволодінні професією та наголосив на перевагах студентського життя в нашому університеті та місті.

Дорогі наші першокурсники, історичний факультет радий бачити Вас у лавах своїх студентів!