Обрання членів студентської виборчої комісії факультету

5 вересня 2019 р. відбулося перше, в цьому навчальному році, спільне засідання студентської ради та профбюро студентів історичного факультету. Ключовим питанням порядку денного засідання було обрання членів студентської виборчої комісії факультету на вибори делегатів з числа студентів до конференції студентів, до конференції трудового колективу університету, зборів трудового колективу факультету, вченої ради університету, вченої ради факультету, а також вибори на посаду голови ради студентського самоврядування та спікера студентського сенату.

За рішенням засідання виборча комісія історичного факультету працюватиме у такому складі:
Голова студентської виборчої комісії факультету – Штефанко Юлія, голова студентської ради факультету
Заступник голови студентської виборчої комісії факультету – Чернецька Наталія профорг групи Ist1-B17
Секретар студентської виборчої комісії факультету –  Андоверова Анастасія Феліксівна, секретар студентської ради, староста групи Ist1-M19
Члени студентської виборчої комісії факультету: Астаф’єв Артем Сергійович, староста групи Ist1-B17. Фурман Ілона, староста групи Ist1-B16, Періг Софія, профорг групи Ist1-B16.