Звітна конференція викладачів, докторантів і аспірантів

24 березня на історичному факультеті було проведено звітну науково-практичну конференцію викладачів, докторантів та аспірантів за результатами науково-дослідної роботи за 2014 рік.

Секційні зібранні працювали за такими напрямками: давня і середньовічна історія України (керівник професор В.Якубовський), нової історії України (керівник професор А.Філінюк), новітньої історії України (керівник доцент О.Комарніцький), регіональної історії (керівник професор В.Прокопчук), всесвітньої історії (керівник професор В.Газін), історіографії та джерелознавства (керівник професор О.Завальнюк), філософські дисципліни (керівник доцент А.Найчук) і політології і соціології (керівник професор В.Нечитайло). Загалом брали участь 75 науково-педагогічних працівників і співробітників факультету.

Активними учасниками роботи секцій стали й студенти історичного факультету спеціальностей “Історія” та “Політологія”.

25 березня буде проведено пленарне засідання, на якому підводитимуться підсумки роботи викладачів і співробітників у науковій сфері та визначено пріоритетні напрямки в її розвитку.