Державна атестація студентів-заочників

2-5 червня 2015 року на історичному факультеті, відповідно до плану роботи, проводилася державна атестація студентів заочної форми навчання спеціальностей “Історія” та “Політологія”.

Керівникам ДЕК на спеціальності “Історія” були досвідчені викладачі факультету, відомі науковці доктори історичних наук, професори Л.Баженов, О.Завальнюк та В.Степанков.

У цьому році дипломи бакалаврів отримали 22 студенти, спеціалістів – 46 осіб, магістрів – 9 студентів.

Головами ДЕК на спеціальності “Політологія” був завідувач кафедри політології і соціології, доктор історичних наук, професор В.Нечитайло та кандидат історичних наук, доцент Г.Вонсович.

За результатами випробувань дипломи бакалавра отримають 8 осіб, а спеціаліста 5 осіб.